Předškolka

1. Kdo jsme?

Předškolka Pražačka je určena pro děti od 2-4 let. Sídlíme na okraji stejnojmenného sportovního areálu, kde bude vašim dětem k dispozici plně vybavená hernička, tělocvična, venkovní dětská hřiště a spousta prostoru pro další venkovní a sportovní aktivity. Naším cílem je vést děti k samostatnosti, probudit v nich radost z objevování nebo je připravit na pravidelnou školní docházku. Ve výchově používáme prvky Montessori. Individuální, vstřícný a partnerský přístup k dětem je samozřejmostí.

2. Náš příběh

Rodinné a pohybové centrum Pražačka (dříve RK Ulitka) je klub pro rodiny s malými dětmi, který má na Praze 3 již 15letou tradici. Nabízíme širokou a zajímavou paletu nejenom sportovních kroužků pro děti a různých akcí pro celé rodiny. Díky spolupráci s kvalifikovanými lektory můžeme i dětem v předškolním věku nabídnout pohybově nebo kreativně zaměřené zájmové kroužky.

3. Jak o děti pečujeme

O vaše děti můžeme pečovat od pondělí do pátku v čase 8:00 – 17:00 a vy si můžete zvolit celodenní nebo půldenní docházku a počet dní v týdnu. O skupinku maximálně 12 dětí se po celý den starají dvě kvalifikované lektorky. Denní program je srovnatelný s běžnou mateřskou školkou a řídí se především potřebami dětí, hlavně jejich přirozenou touhou po poznání, pohybu nebo odpočinku. Během celého dne je zajištěno stravování dětí a jejich pitný režim.